Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Oren Textile Hakkında

Biz kimiz

1996 yılında kurulan Ören Tekstil, 2005 yılından bu yana üretici kimliğiyle iç/dış/çocuk giyim ve ev tekstiline yönelik brode ürünleri tasarım ve üretimi yapmaktadır.

Firmamız, Feminen markasıyla günün moda trendleri doğrultusunda tasarımlar yaptığı gibi, müşterilerine hedef fiyatları ve koleksiyon konseptleri çerçevesinde de tasarımlar oluşturmaktadır.

Tasarımcılarımız, çalışmalarında brodenin kullanılacağı ürünün sezonuna uygun olabilecek farklı zemin kumaşlarından faydalanarak sunum gerçekleştirmektelerdir.

Deneyimli üretim ekibimiz, üretim öncesi ve son teknolojik koşullarda yapılan üretim sonrasında, her türlü kalite kontrol testlerini yaparak, ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmaktadır.

Ürünlerimiz, yerli giyim üreticisi firmalar tarafından tercih edilerek yurt çapında birçok mağazada satışa sunulmakta, bununla birlikte ihracatçı müşterilerimiz aracılığıyla da Avrupa ve ABD pazarlarına sunularak firmamızı gururlandırmaktadır.

 

Vizyonumuz

ÖZGÜN VE GÜNCEL TASARIMLARIMIZI, ESNEK FİYAT ANLAYIŞI VE MÜKEMMEL KALİTEYLE BİRLEŞTİREREK, MÜŞTERİLERİMİZİN KOLEKSİYONLARINA VE SATIŞ PERFORMANSLARINA KATKI SAĞLAMAKTIR.

 

Ürünlerimizin Kullanıldığı Sektörler

İç Giyim, Dış Giyim, Ev Tekstili, Çocuk Giyimi

 

Flexible Boru Makinası